Lakiery samochodowe DUPONT CROMAX PRO

28 listopada 2015

Baza Cromax® Pro – nowa wydajna technologia

DuPont Refinish oferuje warsztatom najbardziej wydajną opcję lakierów renowacyjnych wprowadzając w Polsce lakier bazowy Cromax ® Pro z nowej generacji technologii wodorozcieńczalnych.

Baza Cromax® Pro powstała w wyniku naturalnego rozwoju oferty DuPont Refinish w dziedzinie lakierów bazowych, a jej kluczowe właściwości to PROduktywność i PROfity możliwe dzięki znaczącemu postępowi, jaki dokonał się w zakresie technologii żywic i pigmentów od czasu wprowadzenia na rynek w 1993 r. lakieru Cromax®.

Barbara Budka, Koordynator ds. Marketingu w DuPont Refinish, powiedziała: „Wprowadzając lakier bazowy Cromax® Pro oferujemy dodatkowe korzyści technologiczne jak na przykład większą wydajność, jeszcze bardziej dokładne dobranie kolorów oraz niezrównane krycie. Tak jak niektórzy producenci samochodów oferują te same marki w klasie średniej i luksusowej, tak samo DuPont Refinish proponuje Cromax® i Cromax® Pro. Obydwie bazy są same w sobie doskonałymi produktami i każda ma wyjątkowe cechy i zalety. Baza Cromax® Pro stanowi kontynuację długoletniej tradycji marki DuPont Refinish związanej z rozwojem systemów mieszania kolorów i żywic”.

Jeśli warsztaty wprowadzą nowy lakier bazowyCromax® Pro, będą mogły nadal korzystać z posiadanych urządzeń mieszających i nie będą zmuszone kupować nowego wyposażenia dodatkowego; obecna oferta DuPont Refinish lakierów bazowych zgodnych z przepisami dyrektywy LZO i lakierów bezbarwnych jest w pełni zgodna z Cromax® Pro. Niemniej jednak DuPont Refinish zamierza wprowadzić nowe produkty wsparcia przeznaczone dla Cromax® Pro, gdy tylko będą one dostępne.

Lakier bazowy Cromax® Pro jest również obsługiwany przez szereg narzędzi do dobierania kolorów. Idealnym rozwiązaniem jest ChromaVision® dopasowany do Cromax® Pro, ponieważ razem pozwalają najszybciej uzyskać najlepiej dobrany kolor. Pozostałe narzędzia umożliwiające łatwe dobranie kolorów obejmują Fan Deck do bazy Cromax® Pro, a receptury mieszania dostępne są na płycie CD ColorNet® Pro oraz na stronie internetowej do wyszukiwania kolorów.

Lakier bazowy Cromax® Pro, oparty na międzynarodowej technologii, początkowo pojawił się na rynku amerykańskim, skąd, po spełnieniu wymagań legislacyjnych został wprowadzony na rynki europejskie. Po rezultatach bardzo rygorystycznych testów przeprowadzonych w warsztatach marka DuPont Refinish jest pewna, że baza Cromax® Pro zapewni warsztatom większe możliwości maksymalizacji zysków oraz zaspokojenie indywidualnych potrzeb każdego klienta. Więcej na stronie:

ww.dupontrefinish.com.pl

http://youtu.be/-YCkhE0pm78

Sklepy
Produktów
Odwiedzin
Klientów

Kontakt

Formularz kontaktowy

Czy jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola