PHU Roman - artykuły prasowe

LAKIERY BEZBARWNE TCZEW


MIESZALNIA LAKIERÓW SAMOCHODOWYCH DUPONT CROMAX PRO

MIESZALNIA LAKIERÓW SAMOCHODOWYCH DUPONT CROMAX PRO

Baza Cromax® Pro – nowa wydajna technologia

Lakiery na wysokie temperatury 650 stopni

LAKIERY NA WYSOKIE TEMPERATURY.

Posiadamy w sprzedaży w sklepach w Tczewie i w Elblągu  lakiery na wysokie temperatury nawet ponad 650 stopni. Do zrobienia każdy kolor samochodowy i przemysłowy, ral i ncs . Ceny lakierów na wysokie temperatury porównywalne z cenami lakierów przemysłowych.


lakierowanie chromem

LAKIEROWANIE CHROMEM.

W sprzedaży chrom do lakierowania części samochodowych , można lakierować również meble, plastik,tworzywa sztuczne, drewno, szkło i t.p.  Idealny do lakierowania plastikowych zabawek czy  ozdób.


Lakiery do lakierowania reflektorów plastikowych

LAKIER DO REFLEKTORÓW PLASTIKOWYCH.

W sprzedazy lakier z podkładem do lakierowania reflektorów samochodowych  z plastiku. Reflektor matujemy drobnymi papierami, nakładamy specjalny podkład w spraju a nastepnie ruwówniez specjalny lakier bezbarwny do leflektorów odporny na temperaturę.Sklep Tczew lakiery do lakierowania reflektorów plastikowych.Lakiery również do nabycja w slkepie w Elblagu.


Pistolety lakiernicze

Pistolety lakiernicze.

Pistolety do lakierowania samochodów , tworzyw sztucznych , mebli i innych. Posiadamy pistoletu Lakiernicze SATA i ich tanie zamienniki.Pistolety o wysokich sprawnościach sięgające nawet 88 %.LVLP, HVLP i wysokociśnieniowe RP.Dodatkowo niektóre z postoletów mają niskie zapotrzebawanie na powietrze ok. 150 l/min.


LAKIERY NA CIĄGNIKI

LAKIERY NA CIĄGNIKI.

Lakiery do lakierowania ciągników rolniczych CLAAS , DEUTZ , CLARK , FERGUSSON , JOHN DEERE , LAMBORGHINI , NEW HOLLAND  i koparki JCB .  Farby do malowania ciągników i koparek poliuretanowe, akrylowe i syntetyki do nabycia w sklepach w Tczewie i w Elblągu.
romaniuk.com.pl - lakiery przemysłowe, tanie lakiery, materiały ścierne, hurtownia lakierów samochodowych, stojaki lakiernicze, mieszalnia lakierów, hurtownia lakierów i papiery ścierne - Tczew, Pomorskie