Lakiery samochodowe, mieszalnia lakierów, hurtownia lakierów, lakiernictwo - Tczew


LAKIERY SAMOCHODOWE TCZEW

Lakiery samochodowe w Elblągu i Tczewie.PHU Roman to hurtownia lakierów samochodowych i przemysłowych w Elblągu i Tczewie. Nasze hurtownie są lokalnym liderem na rynku lakierów samochodowych, lakierów przemysłowych, poliuretanowych, syntetycznych RAL, NCS i akcesoriów lakierniczych. Mieszalnia lakierów samochodowych i przemysłowych. W ofercie lakiery na wysokie temperatury 650 stopni, farby do lakierowania chromem, pistolety lakiernicze, szlifierki.

LAKIERY POMORSKIE

W ciągłej sprzedaży posiadamy lakiery i inne produkty wielu renomowanych marek takich jak DuPont, mleczka polerskie 3M, taśmy lakiernicze 3m i norton,papiery ścierne Norton,spraye  Motip,szpachlówki i podkłady Troton,pasta polerska  Farecla, papiery ścierne Indasa i wiele, wiele innych.Sami importujemy pistolety lakiernicze i szlifierki.

Nasza firma działa od 1994 roku i jest liderem w dostarczaniu produktów wysokiej jakości dla firm lakierniczych, blacharskich i mechanicznych po atrakcyjnych cenach!

Bogata oferta światowych producentów i przystępne ceny - to wszystko znajdą Państwo w naszych sklepach!

Mieszalnia lakierów samochodowych Dupont oraz mieszalnia lakierów przemysłowych.

Mieszalnia lakierów samochodowych firmy Dupont to mieszalnia lakierów wodnych oraz lakierów rozpuszczalnikowych.     W hurtowni mamy terz  lakiery samochodowe z Hiszpanii oraz lakiery przemysłowe z  Hiszpanii i  Włoch. Lakiery  samochodowe Dupont robimy w klasie HS co daje doskonałą wydajność lakieru.Mamy też tanie lakiery samochodowe , lakiery na wysokie temperatury, farby i maszyny do lakierowania chromem.

 

Zapraszam do zapoznania się z ofertą,

PHU Roman

Jan Romaniuk
romaniuk.com.pl - lakiery przemysłowe, tanie lakiery, materiały ścierne, hurtownia lakierów samochodowych, stojaki lakiernicze, mieszalnia lakierów, hurtownia lakierów i papiery ścierne - Tczew, Pomorskie